Balinskim 1+1 sagrāvē pret Bičevski, Zabusovs debitē Čehijā

Čehijas ekstralīgas spēlēs uz ledus devās vairāki Latvijas hokejisti.

Savstarpēju spēli aizvadīja Māra Bičevska “Mlada Boleslav” un Uvja Balinska Litvinovas “Verva”. Ar rezultātu 5:0 pārāka bija Balinska komanda. Pats latvietis atzīmējās ar 2 (1+1) punktiem. Balinskis 16. minūtē ar spēcīgu metienu realizēja skaitlisko vairākumu, kad uz noraidīto soliņa atradās Bičevskis. Otrajā trešdaļā Balinskis asistēja Estefanam, kurš panāca 3:0.

Balinskis laukumā pavadīja 23:50 minūtes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot spēka paņēmienu un bloķēja pretinieku metienu. Tikmēr, Bičevskis sev atvēlētajās 15:52 minūtes meta pa vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un uzvarēja 22% iemetienu.

Roberta Bukarta un Gunta Galviņa pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar 3:2 pārspēja Prāgas “Sparta”, kuras vārtus sargāja bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Aleksandrs Salāks. Bukarts veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-2” nospēlētajās 14:26 minūtēs, taču Galviņš, sev atvēlētajā laikā – 19:29 minūtes – meta divreiz pa vārtiem, bloķēja metienu un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda” ar 4:7 atzina Mountfīldas “Hradec Kralove” pārākumu. Dzierkals piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem 16:39 minūtēs. Spēli pabeidza ar “-1”.

Zlīnas “Berani” sastāvā debiju piedzīvoja Patriks Zabusovs. Komandā spēlē arī aizsargs Roberts Mamčics. Viņu komanda mājās ar 3:2 apspēlēja “Olomouc”. Mamčics rezultatīvi asistēja vienā no vārtu guvumiem. Abi Latvijas hokejisti veica pa 2 metieniem.

Autors: hokejazinas.com Avots: Čehijas ekstralīga