Balinska klubs atspēlē trīs vārtu deficītu un papildlaikā izcīna vietu ceturtdaļfinālā

Šovakar piektajā Čehijas Ekstralīgas astotdaļfināla mačā Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” komanda ar rezultātu 4:3 (2:3, 1:0, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Plzeņas “Škoda” vienību.

Balinskis šajā spēlē uz ledus pavadīja 22 minūtes un 54 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā “Škoda” vienība izcēlās ar trim vārtu guvumiem piecu minūšu laikā, taču divi Adama Dlouhija vārti trešdaļas beigās atgrieza “Bili Tygri” spēlē.

Otrajā mača nogrieznī Jakubs Rihlovskis panāca neizšķirtu. Trešajā periodā vārti netika gūti, bet papildlaikā Adams Najmans izrāva uzvaru mačā un sērijā Balinska klubam.

Šajā regulārajā sezonā Balinskis aizvadīja 51 spēli, kurās guva 11 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles. Piecās Play-off cīņās hokejistam četras piespēles.

“Bili Tygri” ceturtdaļfinālā cīnīsies pret Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.