Balcers rezultatīvs, “Lions” izcīna otro uzvaru sezonā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) mājās apspēlēja “EHC Biel” vienību.

Balcers šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un 34 sekundes, izcēlās ar rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem, un laukumu pameta neitrālu ar lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs piespēli nopelnīja trešā perioda sestajā minūtē vairākumā, asistējot Miko Lehtonenam, kurš panāca rezultātu 2:1.

Balcers šosezon trīs spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles.

“Lions” ar sešiem punktiem trīs spēlēs ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 1:6 (0:1, 0:3, 1:2) mājās piekāpās “HC Davos” vienībai.

Lapinskis šajā spēlē uz laukuma pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, pa vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon trīs mačos ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Tigers” šajā sezonā trīs spēlēs nopelnījuši divus punktus un atrodas pēdējā, 14. vietā līgā.

Visbeidzot, Ivara Punnenova “HC Lausanne” klubs ar rezultātu 6:1 (3:0, 3:1, 0:0) pārspēja Ženēvas “Servette” komandu.

Punnenovs šajā spēlē atradās rezervē.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon aizvadījis vienu spēli, kurā atvairīja 19 no 22 metieniem.

“HC Lausanne” šajā sezonā četros mačos nopelnījuši septiņus punktus un atrodas otrajā vietā līgā.