Balcers papildina punktu krājumu, bet “Lions” cieš neveiksmi Čempionu līgā (VIDEO)

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” mājās ar rezultātu 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) piekāpās Austrijas vienībai Zalcburgas “Red Bull”.

Balcers cīnījās “Lions” pirmajā uzbrucēju trijniekā.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Balcers rezultatīvi piespēlēja Denisam Malginam no aizvārtes, kurš guva pirmos lauvu vārtos, panākot 1:4.

Latvietis uz ledus pavadīja 20:34 minūtes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja divus un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Balcers četrās Čempionu līgas spēlēs izcēlies ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Jāpiebilst, ka “Lions” šis kļuva par pirmo zaudējumu šosezon.

“Lions” nākamo ČL spēli aizvadīs 8. oktobrī, kad savā laukumā uzņems Anglijas komandu Šēfildas “Steelers”.