Balceram pagarinājumā uzvara, Lapinska “Tigers” pārsteidz Frīburgu

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

Aizvadītās sezonas čempionvienība Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru savā laukumā tikās ar “Ambri-Piotta” un uzvarēja pagarinājumā ar 5:4. Uzvaru “Lions” klubam atnesa Denisa Malgina precīzais metiens.

Balcers šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Citā mačā EHC “Kloten” ar Denisu Smirnovu sastāvā savā laukumā tikās ar SC “Bern” un uzvarēja pēcspēles metienos ar 2:1.

Smirnovs aizvadītajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 11 minūtes. Jāpiebilst, ka uzbrucējs nerealizēja pēcspēles metienu.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētāis klubs Langnavas “Tigers” savās mājās tikās ar spēcīgo Frīburgas “Gotteron” vienību un sarūpeja pārsteigumu, uzvarot ar 4:2.

Lapinskis spēlēja ceturtajā maiņā un 14 minūšu laikā bloķēja vienu metienu, kā arī izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers” mājās tikās ar EHC “Biel” un uzvarēja ar rezultātu 3:2.

Punnenovs šajā mačā otro reizi šosezon palika uz rezervistu soliņa.

Savukārt HC “Ajoie” ar uzbrucēju Emīls Veckaktiņu sastāvā savā laukumā tikās ar HC “Lausanne” komandu, kuras rindās nebija Ronalda Ķēniņa. Uzvaru ar 6:3 izcīnīja Lozannas komanda.

Veckaktiņš spēlēja trešajā maiņā un 12 minūšu laikā nopelnīja lietderības koeficientu “-3”.