Balcers lauž sauso sēriju un gūst savainojumu, “Panthers” piekāpjas “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 4:5 (1:0, 1:3, 2:2) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Balcers šajā mačā vien divās minūtēs un 57 sekundēs uz ledus atdeva vienu rezultatīvu piespēli un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 11. minūtē Raiens Lombergs pēc Rūdolfa Balcera piespēles viduszonā izlauzās uz vārtiem un atklāja mača rezultātu “Panthers” labā. Balcers šajā momentā saņēma sitienu ar nūju pa seju, guva savainojumu un vairs laukumā neatgriezās.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Rasmuss Kupari izlīdzināja rezultātu, taču Kārtrs Verheigī vien 18 sekunde vēlāk atgrieza pārsvaru “Panthers”.

Trevors Mūrs otrā perioda 11. minūtē vēlreiz panāca izlīdzinājumu, bet Viktors Arvidssons 20. minūtē vairākumā vadībā izvirzīja “Kings”.

Ētū Lūstarīnens trešā mača nogriežņa otrajā minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču trešajā minūtē Bleiks Lizots vēlreiz deva priekšrocību “Kings”.

Lai gan Kārters Verheigī trešā perioda sestajā minūtē panāca rezultātu 4:4, Gabriela Vilardi vārti 17. minūtē izrādījās noslēdzošie šajā mačā un “Kings” svinēja uzvaru.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 34 no 39 “Kings” metieniem, bet Džonatans Kviks tika galā ar 34 no 38 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon 12 spēlēs divi vārti un divas piespēles, bet “Panthers” ar 13 punktiem 12 mačos ierindojas 11. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 7. novembrī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” komandu.