Balcers iemet uzvaras ripu un labo Daugaviņa rekordu (VIDEO)

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā tikās ar Ronalda Ķēniņa pārstāvēto HC “Lausanne” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Balcers šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un trešā perioda izskaņā guva vārtus komandas otros vārtus, kas bija uzvaras vārti. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus.

Balcers šosezon guvis 19 vārtus, pārspējot Kaspara Daugaviņa rekordu (18). Daugaviņš 18 vārtus guva Ženēvas kluba sastāvā 2013./2014. gada sezonā.

Ķēniņš šajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā, taču punktus neguva. 13 minūšu laikā uzbrucējs izdarīja vienu metienu un nopelnīja vienu noraidījumu.

Vēl vienā spēlē “Lugano” ar Robertu Cjunski sastāvā izbraukumā tikās ar Denisa Smirnova EHC “Kloten” un izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar 2:1.

Cjunskis tika spēlei pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā pavadīja nepilnas divas minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Smirnovs bija ceturtās maiņas uzbrucējs un sešās minūtēs uzvarēja piecus no septiņiem iemetieniem.

Savukārt Rapersvilas-Jonas “Lakers” bez Ivara Punnenova laukumā savās mājās pārsteidzoši pārliecinoši ar 5:0 uzvarēja EHC “Biel-Bienne” hokejistus.

Par pārsteigumu parūpējās līgas vājākā vienība HC “Ajoie”, kas izbraukumā ar 1:0 pārspēja līgas otro vietu un zelta medaļu pretendentus Frīburgas “Gotteron” hokejistus.