Balcers iemet un tuvojas finālam; Ķēniņa “Lausanne” izvirzās vadībā (VIDEO)

Sestdien vakarā Šveices hokeja līgas (NL) izslēgšanas spēļu pusfināla trešo maču aizvadīja latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” komanda.

“Lions” hokejisti savā laukumā tikās ar EV “Zug” komandu uz izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:2, sērijā panākot 3-0.

Spēles pirmajā periodā “Lions” panāca 1:0, bet otrā perioda sākumā mājinieki ieguva divu vārtu pārsvaru (2:0). Turpinājumā viesi vienus vārtus atguva (2:1), bet trešdaļas beigās “Lions” panāca 3:1.

Trešā perioda 19. minūtē Cūgas hokejisti guva otros vārtus (3:2), bet punktu spēlei ar ripas raidīšanu tukšos vārtos divreiz pēc kārtas pielika “Lions”, svinot uzvaru ar 5:2.

Balcers aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un otrā perioda pašā izskaņā panāca 3:1 “Lions” labā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Citā pusfināla mačā Ronalda Ķēniņa HC “Lausanne” izbraukumā tikās ar vienu no līgas spēcīgākajām vienībām Frīburgas “Gotteron” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0. Sērijā rezultāts ir 2-1 Lozannas kluba labā.

Pirmajos divos periodos vārti netika gūti, bet trešās trešdaļas 5. minūtē Lozanna atklāja rezultātu, savukārt 15. minūtē mazākumā panāca 2:0.

Ķēniņš spēlei tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā pavadīja nedaudz vairāk par divām minūtēm, kuru laikā bloķēja vienu metienu.