Balcers iekļūst play-off, Ķēniņš to var paveikt jau pavisam drīz

Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) dalību izslēgšanas spēlēs nodrošinājušas pagaidām divas komandas, no kurām viena ir Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru sastāvā.

Turnīra tabulā “Lions” patlaban ieņem pirmo vietu ar 99 punktiem, bet otrie ar 94 punktiem ir Frīburgas “Gotteron” hokejisti. Arī Frīburgas klubs garantējis iekļūšanu play-off.

Balcera pārstāvētajam klubam regulārajā sezonā vēl atlikušas piecas spēles, kurās komanda centīsies tabulā nosargāt pirmo vietu, lai iegūtu ne tikai regulārās sezonas uzvarētāja titulu, bet arī izslēgšanas spēļu mājas priekšrocības.

Tuvu iekļūšanai play-off ir arī uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne”, kas tabulā ar 82 punktiem atrodas ceturtajā vietā. Vakar Lozannas klubs viesos ar 2:1 izcīnīja svarīgu uzvaru pār HC “Davos”. Arī Lozannas klubam ir atlikušas piecas spēles regulārajā sezonā.

Piektajā vietā ar 74 punktiem ir “Lugano” ar Robertu Cjunski sastāvā. No “Lugano” kluba par deviņiem punktiem (65) atpaliek Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers”. “Lugano” hokejistiem atlikušajās spēlēs nevajadzētu būt problēmām nodrošināt vietu play-off. Tikmēr “Tigers” priekšā grūtāks uzdevums – pašiem uzvarēt un cerēt, ka viņus neapsteigs sekotāji “Ambri-Piotta” un Ivara Punnenova Rapersvilas-Jonas “Lakers”.

Svarīgas spēles ir arī Denisa Smirnova EHC “Kloten” klubam, kas ar 47 punktiem atrodas 13. vietā. Atlikušajās piecās spēlēs vēlams uzvarēt visos mačos, lai izvairītos no pārspēlēm ar pēdējā vietā esošo HC “Ajoie”. Jāpiebilst, ka tikai ar uzvarām var nepietikt, un hokejistiem jācer, ka paklups priekšā esošā “Lakers”.

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)