Balcers: Esmu priecīgs nokļūt “Lightning”

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers ieradies Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Tampabejas “Lightning” rīcībā.

Balcers vakar nokļuva “Lightning” komandā, kad viņu paņēma no Floridas “Panthers” atteikumu saraksta. Šodien latvietis aizvadījis pirmo treniņu. Viņš tika iespēlēts ceturtajā virknējumā.

“Pēdējās 24 stundas bija grūtas, jo nebija saprašanas, kas notiks. Tu vienkārši sēdi un apdomā katru iespējamo scenāriju.

Man patika spēlēt Floridā, tāpēc man prieks, ka nebija tālu jādodās. Esmu priecīgs būt “Lightnings”. Vienmēr nav viegli mainīt komandu, un pārcelties uz citu pilsētu. Jāiepazīst visi komandas biedri. Zinu dažus puišus, piemēram Niku Polu un Vladiju (Vladislavu Namestņikovu – Hokejazinas.com).

Pols ir lielisks spēlētājs, aizvadījām kopā pāris gadus Otavas “Senators”. Viņš ir jautrs, rūpējās par puišiem. Ir prieks būt atkal kopā ar viņu.

Es varu teikt, ka esmu fleksibls spēlētājs. Varu spēlēt un pielāgoties jebkurai situācijai. Kur treneris mani redz, viņš var mani likt, un es izmantošu savu ātrumu. Manuprāt, man ir labs metiens, tāpēc vien jāpiedalās un jāspēlē labi,” teica Balcers.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)