Balcers dzimšanas dienā sev uzdāvina finālu, Ķēniņš tam ļoti tuvu

Pirmdien vakarā Šveices hokeja līgas (NL) izslēgšanas spēļu pusfināla ceturto maču aizvadīja latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” komanda.

“Lions” hokejisti izbraukumā tikās ar EV “Zug” komandu uz izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0, sērijā triumfējot ar 4-0.

Jāpiebilst, ka šosezon izslēgšanas spēlēs “Lions” hokejisti nav zaudējuši nevienu maču. Play-off pirmajā kārtā Cīrihes klubs ar 4-0 pārspēja vicečempionus EHC “Biel”.

Aizvadītajā mačā abi vārti tika gūti otrajā periodā. Vispirms 2. minūtē Dereks Grants atklāja rezultātu, bet 14. minūtē vairākumā 2:0 panāca Deniss Malgins.

Balcers aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Citā pusfināla mačā Ronalda Ķēniņa HC “Lausanne” savās mājās tikās ar vienu no līgas spēcīgākajām vienībām Frīburgas “Gotteron” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1 Sērijā rezultāts ir 3-1 Lozannas kluba labā.

Otrā perioda izskaņā Lozanna atklāja rezultātu, bet trešā perioda sākumā viesi panāca 1:1. Pēc piecām minūtēm mājinieki atjaunoja vadību, bet perioda izskaņā trešo ripu raidīja jau tukšos vārtos.

Ķēniņš aizvadītajam mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā pavadīja divas minūtes.