Balcers atgriežas un palīdz ”Lions” izcīnīt uzvaru; Smirnovam noraidījums

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) sestdien laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” mājās ar 6:3 (2:0, 2:0, 2:3) pārspēja bez uzbrucēja Ronalda Ķēniņa spēlējošo HC “Lausanne”.

Balcers atgriezās laukumā pēc savainojuma. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot trīs pretinieku metienus, uzvarot trijos no trim iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Balcers septiņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Ķēniņš šosezon vēl nav devies laukumā nevienā spēlē HC “Lausanne” sastāvā. ”Hokejazinas.com” iepriekš jau ziņoja, ka klubs Latvijas izlases uzbrucēju nosūtīja uz Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) klubu “HC Sierre“.

Nākamo spēli Balcera pārstāvētā komanda aizvadīs 6. oktobrī, plkst. 16:45 izbraukumā tiekoties ar “HC Davos”.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) apspēlēja EHC “Biel-Bienne“.

Lapinskis 11 minūtēs un septiņās sekundēs atzīmējās ar diviem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču “Tigers” aizvadīs 12. oktobrī, plkst. 20:45 mājās tiekoties ar HC “Lausanne”.

Tikmēr uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā EHC “Kloten” mājās ar 2:5 (1:3, 0:0, 1:2) piekāpās Ženēvas “Servette”.

Smirnovs laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs astoņās spēlēs izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču EHC “Kloten” aizvadīs 9. oktobrī, plkst. 20:45 savā laukumā uzņemot “Ambri-Piotta”.

Autors: Rainers Rogs