Balcers aizvada divus pagarinājumus un nonāk soli no pusfināla

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices augstākās hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” izcīnīja trešo uzvaru ceturtdaļfināla sērijā.

“Lions” savā laukumā tikās ar EHC “Biel” un uzvarēja otrajā pagarinājumā ar rezultātu 3:2, sērijā panākot vadību ar 3-0.

Cīrihes hokejisti aizvadītajā mačā izdarīja 45 metienus pa vārtiem, savukārt Bīles komandas rēķinā 31 metiens. Uzvaras vārtus “Lions” guva otrā pagarinājuma pēdējā minūtē, kad uzvaru atnesa uzbrucējs Deniss Hollenšteins.

Balcers aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 29 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Balcers regulārajā sezonā 50 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles, bet trijos playoff mačos nopelnījis četrus punktus (1+3).

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 22. martā.

Tikmēr “Lugano”, spēlējot bez uzbrucēja Roberta Cjunska, ceturtdaļfināla trešajā mačā viesos ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja vienu no titula pretendentiem Frīburgas “Gotteron”.

Sērijā rezultāts ir 2-1 Frīburgas kluba labā.