Balceram trīs metieni, ”Lions” piedzīvo sauso zaudējumu Davosā

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) trešo zaudējumu pēc kārtas šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions”, kas izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās “Davos”.

Mājinieki 22. minūtē atklāja mača rezultātu, bet trešā perioda ievadā dubultoja savu pārsvaru. Pamatlaika izskaņā “Davos”, iemetot ripu viesu tukšajā cietoksnī, panāca uz tablo 3:0 un pielika spēlei punktu.

Balcers uz ledus pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Šosezon Latvijas izlases uzbrucējs 22 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Lions” ar 43 punktiem 22 mačos ieņem trešo vietu līgā.

Nākamā spēle Balcera klubam paredzēta 24. novembrī pret latviešu uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf