Balceram trešie vārti Šveicē, Punnenovam katastrofāls sniegums (VIDEO)

Rūdolfs Balcers, hokejazinas.com

Rūdolfs Balcers | Foto: watson.ch

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 6:1 (3:1, 3:0, 0:0) sagrāva ”SC Bern”.

Latviešu uzbrucējs jau mača trešajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet 16. minūtē asistēja ”Lions” uzvaras vārtu guvumā.

Balcers (šosezon sešās spēlēs 3+3) šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izpildīja tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

”Lions” ar 14 punktiem sešās spēlēs ir līgas vicelīdere.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā “Lausanne”, spēlējot bez uzbrucēja Ronalda Ķēniņa, izbraukumā ar 4:5 (2:1, 2:2, 0:2) atzina “Ambri-Piotta” pārākumu.

Punnenovs atvairīja vien 18 no 23 (78,26%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

”Lausanne” ar 13 izcīnītiem punktiem septiņās spēlēs šobrīd ieņem trešo pozīciju.

Tikmēr uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” viesos ar 3:6 (0:0, 1:1, 2:5) piekāpās Rapersvilas-Jonas Lakers.

Lapinskis (sešos mačos 0+0) 11 minūtēs un 29 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

”Tigers” ar trīs punktiem sešās spēlēs atrodas pēdējā vietā līgā 14 komandu konkurencē.