Balceram trešie vārti Šveicē, Punnenovam katastrofāls sniegums (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 6:1 (3:1, 3:0, 0:0) sagrāva ”SC Bern”.

Latviešu uzbrucējs jau mača trešajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet 16. minūtē asistēja ”Lions” uzvaras vārtu guvumā.

Balcers (šosezon sešās spēlēs 3+3) šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izpildīja tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

”Lions” ar 14 punktiem sešās spēlēs ir līgas vicelīdere.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā “Lausanne”, spēlējot bez uzbrucēja Ronalda Ķēniņa, izbraukumā ar 4:5 (2:1, 2:2, 0:2) atzina “Ambri-Piotta” pārākumu.

Punnenovs atvairīja vien 18 no 23 (78,26%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

”Lausanne” ar 13 izcīnītiem punktiem septiņās spēlēs šobrīd ieņem trešo pozīciju.

Tikmēr uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” viesos ar 3:6 (0:0, 1:1, 2:5) piekāpās Rapersvilas-Jonas Lakers.

Lapinskis (sešos mačos 0+0) 11 minūtēs un 29 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

”Tigers” ar trīs punktiem sešās spēlēs atrodas pēdējā vietā līgā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf