Balceram savainojums, “Lightning” pieveic “Blues” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) mājās uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību.

Balcers šajā mačā guva ķermeņa augšdaļas savainojumu. Uzbrucējs uz ledus pavadīja vien 23 sekundes, ar rezultativitātu neizcēlās un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Lightning” treneris Džons Kūpers paziņoja, ka nedomā, ka Balcers dosies komandai līdzi izbraukumā, kas nozīmē, ka uzbrucējs nespēlēs vismaz līdz 4. decembrim.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Breidens Points atklāja mača rezultātu, bet vien 28 sekundes vēlāk Alekss Kilorns dubultoja pārsvaru.

Pirmās trešdaļas devītajā minūtē Breidens Points vairākumā ar saviem otrajiem vārtiem mačā palielināja “Lightning” pārsvaru līdz trim ripām, bet Pāvels Bučņevičs 17. minūtē vairākumā vienus vārtus spēja atgūt.

Otrā perioda septītajā minūtē Džordans Kairu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Brendons Hagels septītajā minūtē atjaunoja “Lightning” divu vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Niks Pols ieraidīja ripu tukšos “Blues” vārtos un pielika punktu spēlei.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 25 no 27 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 22 no 26 “Lightning” raidījumiem

Rūdolfam Balceram šosezon 17 spēlēs trīs vārti un divas piespēles, bet Tambabejas “Lightning” ar 25  punktiem 20 spēlēs atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Lightning” 29. novembrī viesos plkst. 2:00 pret Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres”.