Balceram piespēle īsā laika sprīdī, Punnenovs nāk uz nomaiņu latviešu derbijā

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) regulārā čempionāta spēlē uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar rezultātu 5:4 (2:0, 1:0, 1:4, 1:0) pagarinājumā pārspēja uzbrucēja Emīla Veckaktiņa “HC Ajoie”.

Jāpiebilst, ka “HC Ajoie” trešajā periodā guva četrus vārtus 13 minūšu laikā.

Balcers traumas dēļ uz laukuma atradās vien piecas minūtes un 44 sekundes, izceļoties ar rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā. Viņš arī vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Balcers deviņās NL spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Veckaktiņš spēlei netika pieteikts saņemtās diskvalifikācijas dēļ.

“Lions” ar 22 punktiem desmit spēlēs ieņem līgas līderpozīciju, bet “HC Ajoie” ar četriem punktiem deviņos mačos ierindojas pēdējā, 14. vietā.

Citā mačā EHC Kloten” ar Denisu Smirnovu sastāvā savā laukumā apspēlēja vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvēto Rapersvilas-Jonas “Lakers” ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).

Smirnovs, spēlējot ceturtajā virknējumā, izpildīja un bloķēja pa diviem metieniem, kā arī uzvarēja sešus no 13 iemetieniem uz ledus atrodoties 13:48 minūtes.

Šosezon Smirnovs desmit spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Punnenovs nāca uz nomaiņu, atrodoties vārtos 4:08 minūtes, kurās tika galā ar vienīgo metienu.

Vārtsargs šajā sezonā četrās spēlēs atvairījis 95,1% metienu, ielaižot vidēji 1,44 ripas spēlē.

“Lakers” ar 16 punktiem desmit spēlēs ieņem 7. vietu, kamēr “EHC Kloten” ar ierindojas trīs pozīcijas augstāk ar izcīnītiem 17 punktiem 11 mačos.