Balceram 2+1; Punnenovs jaunajā klubā ārpus pieteikuma (VIDEO)

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā uzņēma EHC Biel-Bienne” klubu un uzvarēja ar rezultātu 4:1.

Balcers bija otrās maiņas uzbrucējs un šajā mačā guva divus vārtus, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs spēlēja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja sešus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+2”.

Balcers guva pirmos vārtus kopš 9. decembra.

Citā spēlē Langnavas “Tigers”, kuras sastāvā bija Oskars Lapinskis, savā laukumā tikās ar aizvadītās sezonas Šveices čempioniem un uzvarēja ar 4:2.

Lapinskis spēlēja trešajā maiņā, bet palika bez punktiem. Uzbrucējs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 14 minūtēm.

Vēl vienā spēlē HC “Lausanne” ar Ronaldu Ķēniņu ierindā savā laukuma tikās ar HC “Ajoie” un uzvarēja ar 4:2.

Ķēniņš bija ceturtās maiņas uzbrucējs, bet rezultativitātes punktus neguva. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus.

Tikmēr “Lugano” bez Roberta Cjunska viesos aizvadīja spēli ar “Ambri-Piotta” hokejistiem un piekāpās pagarinājumā ar 1:2.

Savukārt Latvijas hokeja izlases vārtsarga Ivara Punnenova jaunā komanda Rapersvilas-Jonas “Lakers” izbraukumā ar 2:3 zaudēja spēcīgajai Frīburgas “Gotteron” komandai.

Punnenovs šajā mačā palika ārpus spēles pieteikuma.