Balceram 1+1, Cīrihe uzvar spēlē un arī regulārajā sezonā (VIDEO)

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā izbraukumā tikās ar līgas vienu no spēcīgākajām vienībām EV “Zug”, kas gan pēdējā laikā spēlē ļoti neveiksmīgi.

Uzvaru ar rezultātu 7:3 izcīnīja “Lions” hokejisti, sagādājot Cūgas vienībai astoto zaudējumu pēc kārtas. Panākums Cīrihes klubam garantēja arī uzvaru regulārajā sezonā, jo otrajā vietā esošā Frīburgas “Gotteron” vienība “Lions” vairs nevar panākt.

Balcers šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs, laukumā pavadītajās teju 18 minūtēs izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Citā spēlē “Lugano” bez Roberta Cjunska sastāvā savā laukumā ar 2:4 piekāpās otrās vietas īpašniecei Frīburgas “Gotteron”.

Savukārt EHC “Kloten” ar Denisu Smirnovu ierindā savās mājās tikās ar Rapersvilas-Jonas “Lakers” komandu, kuras rindās laukumā izgāja arī vārtsargs Ivars Punnenovs.

Uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja Klotenes hokejisti.

Smirnovs spēlēja ceturtajā maiņā un deviņu minūšu laikā atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī uzvarēja divus no pieciem iemetieniem.

Punnenovs spēli sāka rezervē, bet otrā perioda 6. minūtē devās laukumā. Pēc piecām minūtēm viņu atkal nomainīja, tomēr pagāja īss brīdis un Punnenovs vēlreiz ieņēma vietu vārtos, aizvadot maču līdz beigām. Punnenovs šajā spēlē ielaida divus vārtus un atvairīja 15 pretinieku metienus jeb 88,24 %.