Balcera rezultatīvā piespēle palīdz “ZSC Lions” izvirzīties vadībā finālsērijā

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) trešajā finālsērijas spēlē Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “ZSC Lions” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) apspēlēja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa “Lausanne HC”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-1 Balcera komandas labā.

Balcers atdeva rezultatīvu piespēli komandas trešajos vārtos. Nospēlētajās 16:36 minūtēs uzbrucējs veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku raidījumus un saņēma divas soda minūtes.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 50 spēlēs sakrāja 30 (20+18) punktus, kam desmit Play-off cīņās pievienojis vēl trīs vārtu guvumus un trīs rezultatīvas piespēles.

Ķēniņš sev atvēlētajās deviņās minūtēs un astoņās sekundes bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 36 regulārā čempionāta spēlēs guva vienus vārtus un atdeva trīs piespēles. Taču 11 izslēgšanas mačos viņa kontā viena rezultatīva piespēle.

Ceturtā finālsērijas spēle paredzēta 23. aprīlī Lozannā.