Balcera “Panthers” izdara virs 40 metieniem, bet zaudē Arizonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piedzīvoja zaudējumu Arizonas “Coyotes” vienībai.

Balceram šajā mačā 9:31 minūtēs uz ledus viens metiens pa pretinieku vārtiem, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Kolins Vaits atklāja mača rezultātu “Panthers” labā. Losons Krauss gan 14. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Niks Ričijs jau vadībā izvirzīja “Coyotes”, bet minūti pirms spēles beigām Kleitons Kellers tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Spensers Naits atvairīja 18 no 20 “Coyotes” metieniem, bet Karels Vejmelka tika galā ar 41 no 42 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon desmit spēlēs divi vārti un viena piespēle, bet “Panthers” ar 11 punktiem desmit mačos ierindojas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 4. novembrī viesos plkst. 4:30 pēc Latvijas laika pret Balcera bijušo komandu Sanhosē “Sharks”.