Balcera “Panthers” atspēlējas un uzvar bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Balcers šajā mačā 12:22 minūtēs uz ledus bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu, kā arī vienreiz to atdeva un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā pēc “Sharks” uzbrucēja Lūka Kunina sitiena pa Patrika Hornkvista galvu “Panthers” ieguva iespēju spēlēt  piecu minūšu vairākumā, ko komandas kapteinim Aleksandram Barkovam arī izdevās realizēt. Otrajā trešdaļā pārsvaru dubultoja Radko Gudass.

Trešajā mača nogrieznī “Sharks” guva trīs vārtus pēc kārtas – vairākumu realizēja Timo Maiers, izlīdzinājumu panāca Ēriks Kārlsons, bet Mets Benings jau vadībā izvirzīja Sanhosē komandu.

Kārters Verheigī pusotru minūti pirms trešās trešdaļas beigām gan guva vārtus “Panthers” labā  un izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaikā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet vienīgo pēcspēles metienu realizēja Sems Benets, kā rezultātā “Panthers” svinēja uzvaru.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 36 no 39 “Sharks” metieniem, bet Džeimss Raimers tika galā ar 41 no 44 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon 11 spēlēs divi vārti un viena piespēle, bet “Panthers” ar 13 punktiem 11 mačos ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 6. novembrī viesos plkst. 4:30 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings” komandu.