Arī Lapinskis sezonu Šveicē sāk ar gūtiem vārtiem (VIDEO)

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā laukumā devās latviešu hokejists Oskars Lapinskis.

Uzbrucēja Lapinska pārstāvētāis klubs Langnavas “Tigers” aizvadīja sezonas pirmo spēli, izbraukumā tiekoties ar SC “Bern” vienību. Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja Bernes klubs.

Lapinskis aizvadītajā spēlē bija ceturtās maiņas uzbrucējs un otrās trešdaļas 15. minūtē guva savas komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs laukumā kopumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un bloķēja vienu metienu.

Pirmajā periodā Bernes klubs izvirzījās vadībā ar 1:0, otrās trešdaļas sākumā panāca 2:0, bet 8. minūtē jau 3:0. Viesi nedaudz vēlāk atbildēja ar Lapinska vārtiem, un tā arī noslēdzās otrais periods.

Trešajā periodā vārti netika gūti un Bernes klubs tika pie savas pirmās uzvaras jaunajā sezonā.

Nākamo spēli Langnavas komanda aizvadīs 20. septembrī, kad savā laukumā tiksies ar Frīburgas “Gotteron” hokejistiem.

Atgādināsim, ka vakar pirmos vārtus jaunajā sezonā Šveices čempionātā guva uzbrucējs Rūdolfs Balcers.