Ansonam pirmie vārti ECHL, rezultatīvi arī Švanenbergs un Komuls (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārās sezonas mačā Latvijas uzbrucēja Raivja Ansona pārstāvētā Vīlingas “Nailers” komanda mājās ar rezultātu 4:7 (2:2, 1:4, 1:1) piekāpās Jāņa Švanenberga Aidaho “Steelheads” vienībai.

Šī bija komandu trešā savstarpējā spēle trīs dienās. Pirmajā spēlē ar 5:2 pārāka bija “Steelheads”, taču otrajā spēlē “Nailers” revanšējās un uzvarēja ar 5:2.

Ansons atzīmējās ar vārtu guvumu, pirmā perioda 5. minūtē realizējot skaitlisko vairākumu. Šie kļuva par Ansona pirmajiem vārtiem ECHL. Šajā mačā Ansons trīsreiz meta pa vārtiem, pametot laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Švanenbergs rezultatīvi piespēlēja Aidaho komandas pirmajos vārtos mača 4. minūtē. Uzbrucējs arī saņēma četras soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ansons šajā sezonā trīs spēlēs izcēlies ar gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, kamēr Švanenbergs deviņās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Steelheads” ar 16 punktiem desmit cīņās ierindojas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Nailers” ar desmit punktiem astoņās spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo maču abas komandas aizvadīs 15. novembrī, kad “Steelheads” cīnīsies pret Allenas “Americans”, taču “Nailers” spēkosies ar Toledo “Walleye”.

Citā mačā aizsarga Markusa Komula Truā-Rivjēras “Lions” vienība ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) uzveica Adirondakas “Thunder”.

Komuls 50. minūtē asistēja lauvu uzvaru nesošajos vārtos. Šajā mačā latvietis divreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs astoņās spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Truā-Rivjēras klubs ar 18 punktiem desmit cīņās ierindojas pirmajā vietā Austrumu konferencē. Nākamā spēle “Lions” vienībai paredzēta 18. novembrī pret Meinas “Mariners”.