Ansonam pirmais punkts AHL karjerā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Raivja Ansona Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar rezultātu 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) viesos pārspēja Šārlotas “Checkers” vienību.

Ansonam šajā spēlē viena rezultatīva piespēle, viens metiens pa vārtiem, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Šosezon septiņās spēlēs Ansonam viena rezultatīva piespēle, bet “Penguins” ar 18 punktiem 15 spēlēs ierindojas piektajā vietā Atlantijas divīzijā.

Citā mačā Kristiāna Rubīna pārstāvētā Belevilas “Senators” komanda ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) viesos piekāpās Jūtikas “Comets” vienībai.

Rubīns šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 16 spēlēs Rubīnam divi vārti un divas piespēles, bet “Senators” ar 15 punktiem 16 spēlēs atrodas piektajā vietā Ziemeļu divīzijā.

Uzvaru izcīnīja Artūra Šilova Abotsfordas “Canucks” komanda, kas ar rezultātu 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) viesos pārspēja Lavālas “Rocket” vienību.

Artūrs Šilovs šo maču vēroja no rezervistu soliņa.

Šosezon piecās spēlēs Šilovs ticis galā ar 88,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,98 vārtus, bet Abotsfordas “Canucks” ar 15 punktiem 14 spēlēs ierindojas astotajā vietā Klusā okeāna divīzijā.

Visbeidzot, Jāņa Švanenberga Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komanda Aidaho “Steelheads” ar rezultātu 7:4 (2:0, 3:2, 2:2) mājās uzvarēja Alenas “Americans” vienību.

Švanenbergam šajā mačā trīs metieni pa vārtiem un divas soda minūtes, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Švanenbergam šosezon 14 spēlēs četri vārti un sešas rezultatīvas piespēles, bet “Steelheads” ar 23 punktiem 14 spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē.