Andžānam vārtu guvums un milzīgs spēles laiks, Vītols nāk uz nomaiņu

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas mačā Ērika Vītola un Artūra Andžāna Keurū “KeuPa” komanda ar rezultātu 2:5 (1:4, 0:0, 1:1) piekāpās “Kiekko-Espoo”.

Andžāns izcēlās ar vārtu guvumu, 8. minūtē atklājot mača rezultātu. Aizsargs uz laukuma pavadīja 28 minūtes (!!!) un četras sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Vītols maču sāka kā rezerves vārtsargs, taču otrajā periodā pie rezultāta 1:4 nomainīja Juho Helanderu. Latvietis tika galā ar 19 metieniem no 20.

Šosezon vārtsargs 16 spēlēs apstādinājis 90,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,30 vārtus.

Andžānam šosezon 22 mačos trīs vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

“KeuPa” ar 27 punktiem 22 cīņās ierindojas 11. pozīcijā līgā.

Citā mačā Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sagrāva Helsinku “Jokerit”.

Ravinskis spēlēja pirmajā virknējumā un sev atvēlētajās 15:20 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un saņēma divas soda minūtes.

Šosezon Ravinskis 24 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 24 mačos nopelnījusi 46 punktus un ierindojas otrajā vietā līgā.

Visbeidzot, Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” viesos apspēlēja Kajānu “Hokki” ar 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0).

Ošenieks gandrīz 22 minūtēs izpildīja četrus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsarga kontā 22 spēlēs viens vārtu guvums un trīs rezultatīvas piespēles.

“Hermes” ar 22 mačos izcīnītiem 33 punktiem ierindojas 6. vietā.