Andersons un Sējējs pusfinālu Šveicē sāk grandiozi (VIDEO)

Toms Andersons, Hokejazinas.com

Toms Andersons | FOTO: Mārtiņš Lācis

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti izslēgšanas spēļu pusfināla pirmie mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā tikās ar EHC “Visp” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Andersons šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un trešā perioda vidū vispirms viņā panāca neizšķirtu 1;1, bet trīs minūtes vēlāk atdeva rezultatīvu piespēli otro vārtu guvumā. Uzbrucējs 16 minūšu laikā izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Smons spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Savukārt otrā pusfinālā spēlē Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” savā laukumā tikās ar Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” un piedzīvoja zaudējumu ar 3:5.

Melnalksnis šajā mačā bija trešās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja tikai sešas minūtes, jo mača vidū nopelnīja noraidījumu 5+20.

Sējējs spēlēja trešajā aizsargu pārī un 19 minūšu laikā atzīmējās ar gūtiem vārtiem, trīs metieniem, trīs bloķētiem metieniem un koeficientu “+2”.

Nākamās spēles tiks aizvadītas 3. martā. Finālu sasniegs komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras.