Andersons un Sējējs pusfinālu Šveicē sāk grandiozi (VIDEO)

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti izslēgšanas spēļu pusfināla pirmie mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā tikās ar EHC “Visp” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Andersons šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un trešā perioda vidū vispirms viņā panāca neizšķirtu 1;1, bet trīs minūtes vēlāk atdeva rezultatīvu piespēli otro vārtu guvumā. Uzbrucējs 16 minūšu laikā izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Smons spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Savukārt otrā pusfinālā spēlē Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” savā laukumā tikās ar Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” un piedzīvoja zaudējumu ar 3:5.

Melnalksnis šajā mačā bija trešās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja tikai sešas minūtes, jo mača vidū nopelnīja noraidījumu 5+20.

Sējējs spēlēja trešajā aizsargu pārī un 19 minūšu laikā atzīmējās ar gūtiem vārtiem, trīs metieniem, trīs bloķētiem metieniem un koeficientu “+2”.

Nākamās spēles tiks aizvadītas 3. martā. Finālu sasniegs komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras.