Andersons rezultatīvi piespēlē, Sējēja komanda izlaiž 5:2 un zaudē

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgā (SL) laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” bez savainotā Sanda Smona, bet ar Tomu Andersonu mājās sagrāva Riharda Puides un Darela Dukura Belinconas “Rockets” ar rezultātu 5:0 (1:0, 4:0, 0:0).

Andersons šajā spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, asistējot komandas piektajos vārtos. Uzbrucējs 18:35 minūtēs trīs reizes meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Puide 10:47 minūtēs zaudēja vienīgo iemetienu, taču Dukurs 13:40 minūtēs izpildīja vienu metienu, bloķēja divus, uzvarēja vienu no astoņiem iemetieniem un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Andersons 18 spēlēs sakrājis 18 (4+14) punktus. Dukura kontā 18 mačos divas rezultatīvas piespēles, bet Puide tikpat mačos guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“La Chaux-De-Fonds” 18 spēlēs iekrājusi 33 punktus un ieņem 2. vietu. “Rockets” atrodās pēdējā 10. vietā ar 11 punktiem 18 spēlēs.

Citā mačā Riharda Melnakšņa pārstāvētā EHC “Olten” mājās ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) apspēlēja “HC Thurgau”.

Melnalksnis uz laukuma pavadīja deviņas minūtes un 49 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem.

Šosezon uzbrucējs 16 spēlēs atdevis četras piespēles.

“Olten” ieņem 1. vietu līgā ar 41 punktu 18 spēlēs.

Visbeidzot, Kūsnahtas “GCK Lions”, kuru pārstāv aizsargs Nauris Sējējs, viesos rezultatīvā spēlē atzina “HC Sierre” pārākumu ar 5:6 (1:2, 4:0, 0:4).

Sējējs sev atvēlētajās 17:13 minūtēs veica un bloķēja pa metienam.

Aizsargs 12 spēlēs atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem.

“GCK Lions” ar izcīnītiem 33 punktiem 18 mačos ieņem 3. vietu.