Andersons, Melnalksnis un Sējējs neveiksmīgi aizvada 1/4 fināla otrās spēles

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrie mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” (1.) – EHC “Winterthur” (8.). Sērijā 1-1.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā tikās ar Vintertūras klubu un piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar 2:4. Laukuma saimnieki otrajā periodā panāca jau četru vārtu pārsvaru (4:0), bet trešajā trešdaļā viesi spējā tikai samazināt rezultāta starpību.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un 17 minūšu laikā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-3”. Savukārt Smons šodienas mačam nebija pieteikts.

EHC “Olten” (3.) – HC “Thurgau” (6.). Sērijā 1-1.

Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” izbraukumā tikās ar HC “Thurgau” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un un 16 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem.

Kīsnahtas “Lions” (4.) – HC “Sierre” (5.). Sērijā 1-1.

Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” viesos tikās ar HC “Sierre” hokejistiem un piekāpās ar 3:6. Jāpiebilst, ka “Lions” trešā perioda vidū bija vadībā ar 3:1, bet piecu minūšu laikā ielaida piecus vārtus.

Sējējs bija trešās maiņas aizsargs un 14 minūšu laikā izdarīja trīs metienus, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Jāpiebilst, ka par pārsteigumu atkal parūpējās EHC “Visp”, kas kā regulārās sezonas 7. stiprākā komanda savās mājās ar 4:3 pārspēja otrās vietas īpašnieci EHC “Basel”. Bāzeles klubs mača laikā nespēja nosargāt pārsvaru 3:0. Sērijā EHC “Visp” ir vadībā ar 2-0.