Andersons Lašodefonā pārspēj Melnalksni, Sējēja klubs gūst astoņus vārtus

Šodien Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Lašodefonā vietējā “La Chaux-De-Fonds”, kuras rindās spēlē Toms Andersons un Sandis Smons, tikās ar EHC “Olten” klubu, kura sastāvā ir uzbrucējs Rihards Melnalksnis. Uzvaru ar rezultātu 4:3 pagarinājumā izcīnīja Lašodefonas kluba hokejisti. Jāpiebilst, ka viesi neizšķirtu panāca četras sekundes pirms pamatlaika beigām.

Andersons aizvadītajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Savukārt Melnalksnis laukumā pavadīja nedaudz vairāk par deviņām minūtēm, kuru laikā bloķēja divus metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu “-1”.

Citā mačā turnīra pastarīte Belinconas “Rockets” (Rihards PuideDarels Dukurs) savā laukumā tikās ar Martiņjī “Red Ice” hokejistiem un piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:4

Puide laukumā pavadīja 12 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Dukurs aizvadītajā mačā laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 11 minūtēm, kuru laikā arī izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Savukārt Kūsnahtas “Lions”, kuru pārstāv aizsargs Nauris Sējējs, izbaukumā tikās ar EHC “Visp” un sagrāva pretiniekus ar rezultātu 8:1.

Pēc pirmā perioda viesi bija vadībā ar 3:0, otro periodu noslēdza ar 8:0, bet mača pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki guva savus vienīgos vārtus.

Sējējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Tabulā līderi ar 31 punktu ir “Olten”, otrie ar 29 punktiem ir “Lions” hokejisti, trešie ar 24 punktiem ir “La Chaux-De-Fonds”, bet Belinconas klubs ar četriem punktiem atrodas pēdējā, 10. pozīcijā.