Andersons izceļas ar Hat-trick un piespēli Šveicē

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Lavijas hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda savā laukumā ar rezultātu 7:2 (4:0, 2:1, 1:1) sagrāva “EHC Visp” vienību.

Andersons šajā mačā guva trīs vārtus, nopelnīja rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon 24 spēlēs Andersons guvis desmit vārtus un atdevis 18 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 41 punktu 24 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ mājās ar rezultātu 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “HC Thurgau” komandai.

Melnalksnis šajā spēlē desmit minūtēs un 37 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 22 spēlēs atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet “EHC Olten” ar 54 punktiem 24 mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Visbeidzot, Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” klubs ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) izbraukumā apspēlēja Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” vienību.

Sējējs šajā cīņā 15 minūtēs un 47 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 18 spēlēs aizsargs guvis divus vārtus, bet “Lions” ar 47 punktiem 24 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.

Tikmēr Puide šajā spēlē 13 minūtē un 54 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Dukurs 13 minūtēs un 54 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Puide 24 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 22 mačos ticis pie divām piespēlēm.

“Rockets” 24 cīņās tikuši pie 11 punktiem un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.