Andersonam vārti un 2-0 sērijā; Sējēja komanda zaudē papildlaikā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) pusfināla kārtas otrajā mačā Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja “EHC Visp” vienību.

Andersons šajā mačā 15 minūtēs un astoņās sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Smons 13 minūtēs septiņās sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Andersons 45 spēlēs guva 50 punktus (18+32), bet septiņās Play-off cīņās uzbrucējs ticis pie septiņiem punktiem (3+4).

Smons regulārajā sezonā nopelnīja vienu vārtu guvumu astoņās spēlēs, bet četrās izslēgšanas cīņās hokejists ticis pie vienas piespēles.

“La Chaux-De-Fonds” pusfināla sērijā atrodas vadībā ar rezultātu 2-0. Nākamā spēle tiks aizvadīta 5. martā plkst. 20:45.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ klubs ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā pārspēja Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” komandu.

Melnalksnis šajā spēlē nepiedalījās.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 43 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet septiņās Play-off cīņās hokejists nopelnījis divas piespēles.

Tikmēr Sējējs šajā cīņā 19 minūtēs un 46 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet astoņos Play-off mačos hokejists guvis vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1. Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 5. martā plkst. 20:45.