Andersonam vārti, “La Chaux-De-Fonds” nonāk uzvaras attālumā no Šveices otrās līgas titula

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) fināla kārtas trešajā mačā Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) apspēlēja Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” vienību.

Andersons šajā mačā 17 minūtēs un 18 sekundēs guva uzvaras vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Smons 11 minūtēs un 56 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus metienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Andersons 45 spēlēs guva 50 punktus (18+32), bet 13 Play-off cīņās uzbrucējs ticis pie 18 punktiem (7+11).

Smons regulārajā sezonā nopelnīja vienu vārtu guvumu astoņās spēlēs, bet desmit izslēgšanas cīņās hokejists ticis pie divām piespēlēm.

Visbeidzot, Sējējs šajā cīņā nepiedalījās.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet 14 Play-off mačos hokejists guvis vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“La Chaux-De-Fonds” fināla sērijā atrodas vadībā ar rezultātu 3-1. Jau nākamajā mačā komanda var izcīnīt savu otro SL čempiontitulu pēc kārtas.

Nākamā spēle tiks aizvadīta Andersona un Smona kluba mājvietā 26. martā plkst. 20:45.