Andersonam trīs punkti dažās minūtēs, lielisks sniegums arī Eglem

Latviešu uzbrucējs Toms Andersons šovakar izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm Šveices pēc spēka 2. līgā (SL), bet uzbrucējs Haralds Egle atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Pateicoties Andersona lieliskajam sniegumam, ”La Chaux-de-Fonds”, spēlējot bez aizsarga Sanda Smona, viesos ar 9:5 (0:1, 4:2, 5:2) sakāva Tičīno ”Rockets”.

Latvijas izlases uzbrucējs visus trīs punktus nopelnīja laika posmā no 29. līdz 33. minūtei. Andersons asistēja komandas pirmajos trijos vārtu guvumos un palīdzēja ”La Chaux-de-Fonds” no 0:3 panākt 3:3.

Andersons laukumā pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 42 spēlēs ir nopelnījis jau 61 (17+44) punktu. Viņš ir līgas rezultatīvākais spēlētājs.

Haralda Egles gūtie vārti un rezultatīvā piespēle neglāba ”Langenthal” no zaudējuma izbraukumā ar 3:5 (0:0, 2:2, 1:3) mačā pret uzbrucēja Riharda Puides pārstāvēto ”Olten”.

Latviešu uzbrucējs 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Langenthal” tobrīd panākt 2:2. Savukārt pamatlaika pēdējā minūtē Egle, izceļoties ar gūtiem vārtiem skaitliskajā mazākumā, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4.

Egle 17 minūtēs un 15 sekundēs izpildīja piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja vien četros no 13 (30,77%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs 38 spēlēs ir ticis pie 51 (14+37) punkta.

Puide nebija pieteikts šim mačam.

Tikmēr aizsarga Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas ”Lions”, spēlējot bez uzbrucēja Riharda Melnalkšņa, savā laukumā ar 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) apspēlēja ”Thurgau”.

Sējējs uz ledus pavadīto 17 minūšu un 37 sekunžu laikā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf