Andersonam lielisks sniegums Smona atgriešanās spēlē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs šovakar piedalījās četri Latvijas hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” ar Tomu Andersonu un Sandi Smonu ierindā viesos ar rezultātu 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Riharda Melnalkšņa pārstāvēto EHC “Olten”.

Andersons izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. No sākuma 10 sekundes līdz 1. perioda beigām realizēja vairākumu, bet otrā perioda vidū izvirzīja komandu vadībā – 3:2. Uzbrucējs sev atvēlētajās teju 20 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja astoņus no 12 iemetieniem (66,7%), bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmo spēli šosezon aizvadīja aizsargs Smons, kurš izlaida sezonas pirmo pusi augustā gūtās kreisās kājas potītes saites plīsuma dēļ. Aizsargs spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja 14:05 minūtes, bloķējot un veicot pa vienam metienam, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon 36 spēlēs Andersons guvis 16 vārtus un atdevis 25 piespēles, bet Smons vienā spēlē punktus nav guvis.

Melnalksnis uz ledus atradās deviņas minūtes un četras sekundes, zaudējot vienīgajā iemetienā.

Uzbrucējs 33 spēlēs atzīmējies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 73 punktiem 36 cīņās ieņem otro pozīciju līgā, taču “EHC Olten” ierindojas 3. vietā ar izcīnītiem 67 punktiem 36 spēlēs.

Citā mačā Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvētā Belinconas “Rockets” komanda ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās bez aizsarga Naura Sējēja spēlējošajai Kūsnahtas “GCK Lions”.

Dukurs nospēlētajās 17:15 minūtēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Puide un Sējējs mačam netika pieteikti.

Šosezon 22 spēlēs Sējējs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Dukurs 36 spēlēs atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Puides kontā 35 mačos divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

Belinconas komanda ar 18 punktiem 37 spēlēs atrodas pēdējā, 10. vietā. “GCK Lions” ierindojas 4. pozīcijā ar 66 punktiem 36 spēlēs.