Andersonam divi punkti uzvarā, Egle rezultatīvs zaudējumā

Toms Andersons, Hokejazinas.com

Toms Andersons | FOTO: Rtn.ch

Latviešu uzbrucējs Toms Andersons svētdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Šveices pēc spēka 2. līgā (SL). Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Haralds Egle.

Andersona pārstāvētā ”La Chaux-de-Fonds”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 6:5 (1:0, 3:3, 1:2, 1:0) pārspēja “Basel”.

Latvijas izlases uzbrucējs 17. minūtē, skaitliskajā vairākumā asistējot komandas pirmajā vārtu guvumā, palīdzēja ”La Chaux-de-Fonds” atklāt mača rezultātu, bet 25. minūtē pats pārspēja pretinieku vārtsargu un tobrīd uz tablo panāca 2:0.

Andersons nospēlēja 18 minūtes un 50 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 45 spēlēs ir nopelnījis 65 (18+47) punktus. Andersons ir līgas rezultatīvākais spēlētājs.

Uzbrucēja Haralda Egles rezultatīvā piespēlē neglāba ”Langenthal” no zaudējuma viesos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) mačā pret Tičīno ”Rockets”.

Latviešu uzbrucējs 29. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Langenthal” dubultot pārsvaru – 2:0.

Egle 19 minūšu un astoņu sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu hokejists 41 mačā ir sakrājis 51 (14+37) punktu.

Tikmēr aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Kūsnahtas ”Lions” savā laukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) apspēlēja “Winterthur”.

Sējējs laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 11 sekundēs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Melnalksnis 13 minūšu un 12 sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja trijos no septiņiem (42,86%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.