Andersonam divi punkti uzvarā, Egle rezultatīvs zaudējumā

Latviešu uzbrucējs Toms Andersons svētdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Šveices pēc spēka 2. līgā (SL). Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Haralds Egle.

Andersona pārstāvētā ”La Chaux-de-Fonds”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 6:5 (1:0, 3:3, 1:2, 1:0) pārspēja “Basel”.

Latvijas izlases uzbrucējs 17. minūtē, skaitliskajā vairākumā asistējot komandas pirmajā vārtu guvumā, palīdzēja ”La Chaux-de-Fonds” atklāt mača rezultātu, bet 25. minūtē pats pārspēja pretinieku vārtsargu un tobrīd uz tablo panāca 2:0.

Andersons nospēlēja 18 minūtes un 50 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs šosezon 45 spēlēs ir nopelnījis 65 (18+47) punktus. Andersons ir līgas rezultatīvākais spēlētājs.

Uzbrucēja Haralda Egles rezultatīvā piespēlē neglāba ”Langenthal” no zaudējuma viesos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) mačā pret Tičīno ”Rockets”.

Latviešu uzbrucējs 29. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Langenthal” dubultot pārsvaru – 2:0.

Egle 19 minūšu un astoņu sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu hokejists 41 mačā ir sakrājis 51 (14+37) punktu.

Tikmēr aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Kūsnahtas ”Lions” savā laukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) apspēlēja “Winterthur”.

Sējējs laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 11 sekundēs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Melnalksnis 13 minūšu un 12 sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja trijos no septiņiem (42,86%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf