Andersonam lielisks sniegums pret DEL2 klubu, rezultatīvs arī Smons

Latvijas aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” šovakar pārbaudes spēlē ar 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pārspēja Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL2) klubu EHC “Freiburg”.

Andersons spēlēja uzvarētāju pirmajā maiņā. Latvijas hokejists izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Andersons pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet 24. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “La Chaux-de-Fonds” trešajos vārtos.

Tikmēr Smons darbojās otrajā aizsargu pārī. Latviešu aizsargs 15. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli uzvarētāju otrajā vārtu guvumā.

Latviešu pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” jauno sezonu uzsāks 13. septembrī, plkst. 20:45 savā laukumā uzņemot EHC “Basel”.