Andersonam Hat-trick, Rubīna “Marlies” uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) vienība Toronto “Marlies” papildlaikā pārspēja Līhaivelijas “Phantoms” ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)

Rubīnam šajā mačā divas soda minūtes, divi metieni pa vārtiem, kā arī aizsargs laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā vairākumā Džoijs Andersons izvirzīja vadībā Toronto komandu. Vien 40 sekundes vēlāk Brenans Solnīrs rezultātu izlīdzināja. Andersons gan pirms perioda beigām atkal panāca pozitīvu rezultātu “Marlies” klubam.

Otrajā periodā Veids Alisons atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo. Tāpat otrajā periodā arī izcēlās varens kautiņš starp Toronto kapteini Riču Klūnu un Brenanu Solnīru. Trešā perioda vidū Alekss Kile jau vadībā izvirzīja “Phantoms” vienību.

Brets Sīnijs divas minūtes līdz trešā perioda beigām tomēr panāca 3:3, bet papildlaikā Džoijs Andersons guva trešos vārtus mačā, izcīnot uzvaru savai komandai.

“Marlies” ar 36 punktiem 29 mačos atrodas trešajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet “Phantoms” ar 28 punktiem 30 spēlēs ierindojas septītajā vietā Atlantijas divīzijā.