Andersonam divas rezultatīvas piespēles Šveices 2. līgas spēlē

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlē Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-de-Fonds” ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) apspēlēja “EHC Basel”.

Andersons atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Kopumā uz ledus Andersons atradās 16:06 minūtes, kuru laikā uzvarēja vienīgo iemetienu, piecreiz apdraudēja pretinieku vārtus, nopelnīja divas soda minūtes un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Savukāt, Smons sev atvēlētajās 13:44 minūtēs bloķēja vienu metienu, vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Riharda Melnalkšņa un Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions” ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) zaudēja Biaskas “Ticino Rockets”. Sējējs 17:15 minūtēs uz laukuma bloķēja vienu metienu. Melnalksnis veica piecus metienus pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus 14:19 minūtēs.

“SC Langenthal”, bez latviešiem Haralda Egles un Darela Dukura sastāvā, ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja “HC Sierre”.