Andersonam divas piespēles “La Chaux-De-Fonds” zaudējumā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Lavijas hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda mājās ar rezultātu 2:5 (0:0, 1:3, 1:2) piekāpās “EHC Basel” vienībai.

Andersons šajā mačā 19 minūtēs un 50 sekundēs nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, piecas reizes meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon 19 spēlēs Andersons guvis četrus vārtus un atdevis 16 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 33 punktiem 19 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ mājās ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) apspēlēja “HC Sierre” klubu.

Melnalksnis šajā spēlē 12 minūtēs un 53 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs 17 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “EHC Olten” ar 44 punktiem 18 mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Uzvaru izcīnīja arī Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” klubs, kas ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) savā laukumā pieveica “EHC Visp” komandu.

Sējējs šajā cīņā 16 minūtēs un 39 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja divus pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 13 spēlēs aizsargs guvis divus vārtus, bet “Lions” ar 36 punktiem 19 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot, Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” ar rezultātu 3:5 (0:2, 3:1, 0:2) mājās piekāpās Martiņjī “HCV Red Ice” vienībai.

Puide šajā spēlē 13 minūtē un 48 sekundēs piecreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Dukurs deviņās minūtēs un 36 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja divus metienus, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Puide 20 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 20 mačos ticis pie vienas piespēles.

“Rockets” 20 cīņās tikuši pie 11 punktiem un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.