Andersonam četru punktu spēle, Sējējam latviešu derbijā “+4” un pārliecinoša uzvara

Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs šovakar laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ mājās ar rezultātu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) apspēlēja “EHC Visp”

Melnalksnis četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja vienu metienu uz laukuma pavadītajās 13:24 minūtēs.

Melnalksnis šosezon 12 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” bez traumētā aizsarga Sanda Smona sastāvā viesos pārspēja “HC Sierre” ar rezultātu 6:2 (2:1, 2:0, 2:1) sagrāva “HC Sierre”.

Andersons aizvadīja fantastisku maču, sakrājot četrus punktus (2+2). Uz ledus pavadītajās 19:24 minūtēs uzbrucējs izpildīja četrus metienus pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Pirmā perioda 15. minūtē Andersons rezultatīvi piespēlēja, palīdzot atklāt mača rezultātu. Četras minūtes vēlāk Andersons izveda Lašodefonas komandu vadībā – 2:1. Otrās trešdaļas 36. sekundē Andersons guva savus otros vārtus spēlē. Pēdējā trešā perioda nogrieznī Andersons asistēja komandas piektajos vārtos.

Andersona kontā šosezon 13 (4+9) punkti 13 spēlēs, taču Smons nevienu maču vēl nav aizvadījis.

Turnīra tabulā “La Chaux-de-Fonds” ar 22 punktiem ieņem 4. vietu.

Visbeidzot, Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu derbijā Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” mājās ar 5:0 (0:0, 3:0, 2:0) sagrāva Belinconas “Rockets” ar Rihardu Puidi un Darelu Dukuru sastāvā.

Šajā mačā neviens no latviešiem ar rezultativitāti neizcēlās.

Sējējs 18:12 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un sakrāja pozitīvu lietderību “+4”.

Puide sev atvēlētajās 16:18 minūtēs bloķēja trīs metienus un savāca negatīvu lietderību “-3”, savukārt, Dukurs uz ledus atradās 16 minūtes un 37 sekundes, veicot vienu metienu un pametot laukumu ar “-3”.

Šosezon Sējējs septiņās spēlēs guvis divus vārtus. Pretinieku komandā spēlējošais Puide 13 mačos guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles, taču Dukurs 13 mačos vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

“Rockets” ar četriem punktiem pēc 13 spēlēm ierindojusies pēdējā, 10. vietā līgā. Savukārt, “Lions” ar 26 punktiem ieņem 2. vietu.