Andersonam 30. rezultatīvā piespēle, Dukurs rezultatīvs latviešu derbijā

Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) spēlēs šovakar piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā ar rezultātu 4:5 (1:1, 3:1, 0:3) atzina Belinconas “Rockets”, kuru pārstāv Rihards Puide un Darels Dukurs, pārākumu.

Andersons atdeva divas rezultatīvas piespēles, saņēma četras soda minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un uzvarēja sešos no 12 iemetieniem nospēlētajās 18:30 minūtēs. Smons sev atvēlētajās 18:32 minūtēs pa reizei veica un bloķēja metienu, kā arī pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon 43 spēlēs Andersons guvis 18 vārtus un atdevis 30 piespēles. Andersons ar 48 punktiem ir dalīti trešais rezultatīvākais spēlētājs līgā. Tikmēr Smons piecos mačos ar punktiem vēl nav izcēlies.

Dukurs nospēlētajās 13 minūtēs un 49 sekundēs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, trīs metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderību “+2”. Puide mačam netika pieteikts.

Dukurs šosezon 43 spēlēs atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet Puide 41 mačā ticis pie pieciem punktiem (2+3).

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 90 punktiem 43 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā, taču “Rockets” ar 22 punktiem pēc 43 spēlēm ierindojas pēdējā, 10. vietā.

Citā mačā aizsarga Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions” savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzveica “EHC Basel”.

Sējējs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un saņēma divas soda minūtes, uz laukuma pavadītajās 13:21 minūtēs.

Šosezon 26 spēlēs aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Lions” ar 43 spēlēs izcīnītiem 77 punktiem ieņem 3. vietu.

Visbeidzot, Riharda Melnalkšņa “EHC Olten” viesos ar 5:3 (1:0, 2:0, 2:3) apspēlēja Martiņjī “Red Ice”.

Melnalksnis uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 49 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja septiņus no 16 iemetieniem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon uzbrucējs 41 spēlē atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” ar 78 punktiem 43 mačos atrodas trešajā vietā SL.