Andersonam 1+1 un kopā ar Smonu atkal Šveices čempiontituls

Sandis Smons un Toms Andersons šogad var dzert šampanieti no viena kausa,Hokejazinas.com
Sandis Smons un Toms Andersons šogad var dzert šampanieti no viena kausa | FOTO: Privātais arhīvs/saskaņots

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) finālsērijas piektajā spēlē Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” vienību un otro gadu pēc kārtas kļuva par Šveices čempioniem.

Līdz ar uzvaru spēlē, Lašodefonas klubs triumfēja arī finālsērijā ar 4-1.

Andersons aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un otrajā periodā guva komandas pirmos vārtus, bet trešajā trešdaļā rezultatīvi asistēja trešo vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā  izdarīja piecus metienus, bloķēja vienu metienu, nopelnīja noraidījumu, kā arī koeficientu “+1”.

Smons spēlēja trešajā maiņā un 16 minūtēs bloķēja vienu metienu.

Savukārt Sējējs šim mačam nebija pieteikts.

Andersons pērn arī ieguva Šveices titulu ar Lašodefonas klubu, savukārt Smons aizvadītajā sezonā kļuva par Šveices augstākās līgas čempionu ar Ženēvas “Servette” klubu.

Ja pērn Lašodefonas klubs aizvadīja arī pārspēles par tikšanu augstākajā līgā, kur piekāpās HC “Ajoie” klubam, tad šogad pārspēles nenotiks, jo Lašodefonas vienība atsauca savu licenci dalībai NL čempionātā, pamatojot to ar nepietiekamo finansējumu, kā arī neatbilstošu infrastruktūru. Līdz ar to neviena no 2. līgas komandām nākamsezon netiks uz augstāko līgu.

Regulārajā sezonā Andersons 45 spēlēs guva 50 punktus (18+32), bet 14 play-off cīņās uzbrucējs tika pie 20 punktiem (9+11).

Smons regulārajā sezonā nopelnīja vienu vārtu guvumu astoņās spēlēs, bet desmit izslēgšanas cīņās hokejists tika pie divām piespēlēm.

Tikmēr Sējējs regulārajā sezonā 28 spēlēs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet 14 play-off mačos hokejists guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.