Andersona un Sējēja komandām uzvaras, divu latviešu “Rockets” cieš sagrāvi

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs piedalījās pieci latvieši.

Lavijas hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) apspēlēja “EHC Basel”.

Andersons nospēlētajās 18 minūtēs veica piecus metienus pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon 28 spēlēs Andersons guvis 12 vārtus un atdevis 20 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 53 punktiem 28 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” pārspēja Riharda Melnalkšņa pārstāvēto EHC “Olten” ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:0, 3:1).

Sējējs uz ledus pavadīja 13:40 minūtes, kurās bloķēja trīs metienus, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+3”.

Šosezon 22 spēlēs aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Melnalksnis gandrīz 14 minūtēs uzvarēja abos iemetienos, vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon uzbrucējs 26 spēlēs atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” ar 57 punktiem 28 mačos atrodas otrajā vietā SL. “Lions” ar 57 punktiem 28 mačos atrodas pirmajā pozīcijā līgā.

Visbeidzot Riharda Puides un Darela Dukura Belinconas “Rockets” ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) zaudēja “HC Thurgau”.

Puide 15:53 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-1”. Dukurs sev atvēlētajās 13 minūtes un 27 sekundēs izpildīja trīs metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar lietderību “-2”.

Šosezon Puide 28 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles, taču Dukurs tikpat mačos ticis pie divām rezultatīvām piespēlēm.

“Rockets” ar 17 punktiem 28 spēlēs ierindojas pēdējā, 10. vietā.