Andersona Hat-trick un divas piespēles nodrošina vietu Šveices līgas pusfinālā

Latviešu uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komanda ”La Chaux-de-Fonds” izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla piektajā mačā ar rezultātu 9:5 (4:2, 2:2, 3:2) mājās pieveica “HC Sierre” vienību un iekļuva nākamajā kārtā.

Andersons šajā mačā 18 minūtēs un 58 sekundēs uz ledus izcēlās ar trim vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+4”.

Piecās Play-off spēlēs Andersons izcēlies ar apbrīnojamu sniegumu – gūti trīs vārti un atdotas deviņas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Riharda Puides “EHC Olten” ar rezultātu 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) mājās uzvarēja Haralda Egles “Langenthal” un piecās spēlēs izcīnīja uzvaru sērijā.

Puidem deviņās minūtēs un 25 sekundēs viens bloķēts metiens un neitrāls lietderības koeficients, bet Egle 17 minūtēs un 21 sekundē piecas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Visbeidzot, Riharda Melnalkšņa un Naura Sējēja Kūsnahtas ”Lions” ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) mājās pārspēja “EHC Basel” un izvirzījās vadībā sērijā ar 3-2.

Sējējs 24 minūtēs un 53 sekundēs uz laukuma izdarīja četrus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Melnalksnis 19 minūtēs un 31 sekundē uz ledus divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.