Aizsargs Bindulis iemet pēc Daugaviņa piespēles, “Dukla” izcīna “sauso” uzvaru (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla”, kuru pārstāv latvieši Kristofers Bindulis un Kaspars Daugaviņš, šovakar mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja “HK Košice”.

Otrās trešdaļas 13. minūtē aizsargs Bindulis izcēlās ar vārtu guvumu. Viņam rezultatīvu piespēli atdeva Daugaviņš. Trešajā periodā Bindulis asistēja trešajos vārtos.

Daugaviņš nospēlētajās 15 ar pusi minūtēs rezultatīvi piespēlēja, divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Bindulis izcēlās ar vārtu guvumu, rezultatīvu piespēli, pieciem metieniem (!!!) pa vārtiem un pozitīvu lietderību “+2”, uz ledus atrodoties 23:26 minūtes.

Daugaviņš 38 spēlēs sakrājis 40 (9+31) punktus, bet Bindulis 23 mačos guvis divus vārtus un atdevis piecas piespēles.

“Dukla” ar 67 punktiem 40 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu.

Divu latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 2. februārī pret “HKM Zvolen”.