Aizsargam Bindulim rezultatīvākā spēle šosezon, Mamčics piespēlē uzvaras vārtos

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Kaspara DaugaviņaKristofera Binduļa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” viesos ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) apspēlēja “HC Košice”.

Bindulis uz ledus pavadītajās 22:25 minūtēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, pielietoja divus spēka paņēmienus un vienreiz meta pa vārtiem. Aizsargs pirmajā periodā divreiz palīdzēja komandai realizēt skaitlisko vairākumu, asistējot 5. un 12. minūtēs.

Aizsargs 16 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm. Šī kļuva par Binduļa rezultatīvāko spēli sezonā.

Daugaviņš 19 minūtēs un 41 sekundē zaudēja visos trīs iemetienos.

Uzbrucējs 27 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Zabusovs uz ledus atradās nepilnas divarpus minūtes.

Uzbrucējs šosezon trīs aizvadītajos mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar diviem vārtiem.

“Dukla” ar 50 punktiem 28 spēlēs ieņem otro vietu līgā. Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 26. decembrī pret “HC 19 Humenne”.

Citā mačā Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ savā laukumā ar 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0) papildlaikā pārspēja “HK Nitra”.

Mamčics asistēja uzvaras nesošajos vārtos, kas tika gūti pagarinājuma 5. minūtē. Sev atvēlētajās 22:42 minūtēs aizsargs vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs 24 mačos atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky“ ar 36 punktiem 28 spēlēs ierindojas 10. pozīcijā 12 komandu konkurencē. Mamčica pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 26. decembrī pret Bratislavas “Slovan”.

Visbeidzot, Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) atzina “HK Poprad” pārākumu.

Egle nospēlētajās 18:14 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem un uzvarēja četros no 14 iemetieniem.

Uzbrucējs 28 mačos guvis sešus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 39 punktiem 28 spēlēs atrodas astotajā pozīcijā. Egles pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 26. decembrī pret “HKM Zvolen”.